O NAS ___

W samym sercu Warszawy, wśród zgiełku miasta i labiryntu ulic, stworzyliśmy jedyne w mieście miejsce, gdzie może wydarzyć się wszystko.

In1Place to 15000 m2
różnorodnych przestrzeni

odpowiadających na wszystkie
potrzeby organizatorów eventów,
imprez firmowych i prywatnych

To 3 500 m2 terenów zielonych
pod imprezy plenerowe,
odgrodzone od szumu miasta
i ciekawskich oczu
przechodniów i mieszkańców.
To 2 200 m2 podzielonych
na 3 osobne przestrzenie

jedną nowoczesną, plastyczną przestrzeń,
dwie w spokojnym nienarzucającym się stylu,
podzielone na mniejsze przestrzenie.

750 miejsc parkingowych

dwa sąsiadujące parkingi mieszczące 750 aut gości i organizatorów

Możliwość podjechania samochodami ciężarowymi

TY DECYDUJESZ, JAKIE JEST
IN1PLACE ___

Każda przestrzeń jest inna i daje ogromne możliwości aranżacyjne. In1place to miejsce, które jest zdefiniowane przez to, czego potrzebujesz przy danej okazji. Może być industrialnie i klasycznie, minimalistycznie i z przepychem, abstrakcyjnie i funkcjonalnie. Możecie wpaść tłumnie albo w wąskim gronie, możecie bawić się pod dachem lub pod słonecznym niebem.

Jedyne, co jest pewne, to kameralny klimat każdej przestrzeni mimo ogromnej powierzchni. Wszystkim gościom i organizatorom zapewniamy prywatność i gwarantujemy, że na terenie kompleksu w czasie eventu będą obecni tylko zaproszeni goście.

W In1place wszystkie pomysły na wydarzenia są mile widziane.

1 PRZESTRZEŃ ___

432 m2 powierzchni do spotkania. Przestrzeń daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o wybór powierzchni. Znajdziesz tam 4 sale - 63 m2, dwie 51 m2 i 70 m2! Możesz dobrać rozmiar sali do potrzeb Twoich i Twojego wydarzenia. Na co dzień przestrzeń zaaranżowana jest w niezobowiązującym, prostym stylu który pozwala na przearanżowanie jej w dowolny sposób, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.
Przestrzeń w standardzie posiada profesjonalny system nagłośnienia i projektor, dzięki czemu nie musisz się o to martwić organizując w niej swoje spotkanie. Idealnie spełnia swoją funkcję przez cały rok dzięki nowoczesnej klimatyzacji i wentylacji, a dostęp do naturalnego światła doda każdemu spotkaniu swobody, naturalności i pomoże stworzyć pozytywny klimat.

2 PRZESTRZEŃ ___

500 m2 powierzchni do spotkania. To część odpowiednia do dużych spotkań. Na co dzień zaaranżowana w stonowanym, prostym i funkcjonalnym stylu, w zależności od okazji może zmieniać się zgodnie z Twoimi potrzebami. Ta przestrzeń spełnia te same standardy co poprzednia – posiada na wyposażeniu projektor, system nagłośnienia, nowoczesną klimatyzację i naturalne światło. Już na starcie dajemy Ci kilka gotowych rozwiązań, o które nie musisz się martwić!

Przestrzenie są połączone lobby. Dzięki temu możesz korzystać z nich jak z jednej, dużej sali zbudowanej z dwóch części! Bez wychodzenia na zewnątrz, sprawdzania zaproszeń czy ciekawski spojrzeń ludzi z zewnątrz.

W pobliżu znajduje się dodatkowa powierzchnia 70 m2, idealna na małe konferencje lub spotkania promocyjne.

3 PRZESTRZEŃ ___

550 m2 powierzchni do spotkania. To miejsce idealne dla każdego wizjonera. Nowoczesna, plastyczna przestrzeń, stworzona przez profesjonalistów od scenografii, posiadająca realizatorkę. Na co dzień daje największą przestrzeń do pełnej aranżacji – w   tym wypadku ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.
Przestrzeń studyjna na potrzeby Twojego spotkania może zmienić się w co tylko sobie wymyślisz.
Ta przestrzeń dodatkowo posiada duże foyer – aż 120 m2! Całość jest również do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować więcej miejsca na realizację swoich planów.

TERENY ZIELONE ___

4500 m2 powierzchni. Wydaje Ci się, że prawdziwe drzewa i zieloną trawę w Warszawie znajdziesz tylko w kilku wybranych parkach? Nic bardziej mylnego! To dobra alternatywa do podwarszawskich hoteli czy publicznych parków. Tutaj Twoi goście znajdą chwilę wytchnienia w cieniu drzew, strefę chilloutu na zielonej trawie czy miejsce do zabaw integracyjnychna świeżym powietrzu. W naszym „parku” ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

USŁUGI DODATKOWE ___

USŁUGI DODATKOWE ___

catering

In1place to miejsce wielu możliwości. Ta zasada obowiązuje nie tylko w naszych przestrzeniach, ale w całej ofercie. Dlatego na Twoje życzenie zapewnimy Tobie i Twoim gościom smaki z każdej kuchni świata. Współpracujemy z doświadczonymi, znanymi i polecanymi w branży gastronomicznej szefami kuchni, restauracjami i dostawcami. Naszych partnerów cechuje fantazja i prawdziwa pasja, którą zobaczysz w każdym daniu. Jeśli jednak chcesz wejść z własnym jedzeniem – nie krępuj się! Dopasujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

wyposażenie

Już wiesz, jakie spotkanie u nas zrealizujesz? Na pewno będzie niepowtarzalne! Zanim zaczniesz szukanie partnerów i podwykonawców sprawdź naszą ofertę dodatkowego wyposażenia.

Nie ważne, czy organizujesz konferencję dla farmaceutów czy pokaz mody – pomożemy Ci w zorganizowaniu odpowiedniego oświetlenia, scenografii, multimediów, nagłośnienia i innych niezbędnych elementów. Mamy sprawdzonych partnerów z różnych dziedzin branży eventowej, za którymi stoi doświadczenie, profesjonalizm i referencje od największy marek. Po szczegóły oferty zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio – zadzwoń na numer podany w kontakcie.

LOKALIZACJA ___

Znajdź nas na mapie Warszawy i wpadnij na spotkanie! 

 

AKTUALNOŚCI ___

facebook

Takie tereny, taka powierzchnia w samym sercu stolicy? Przekonaj się sam i przyjdź zobacz na własne oczy! Teraz gdy In1Place się zazielenił można dopiero docenić jego walory pod kątem ... See more

W samym sercu Warszawy. Tylko 2,5 km od Dworca Centralnego, rzut beretem od najważniejszych szlaków komunikacyjnych stolicy. Nic bliższego nie może Ci się zdarzyć. Twoi goście to

#in1place #event #conference #MICE ... See more

« 3 of 60 »

KONTAKT ___

Chcesz się spotkać?

Napisz do nas i przekonaj się, że In1Place to naprawdę wyjątkowe miejsce z nieskończonymi możliwościami!

ul. Szarych Szeregów 11

01-210 Warszawa

Dział Sprzedaży
sprzedaz@in1place.pl

Marketing
marketing@in1place.pl

Biuro Zarządu
zarzad@in1place.pl

+48 577 800 333

+48 605 172 500

Technik: +48 601 302 300